Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Jackson

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Jackson починав наприкінці 70-х, коли важка музика переживала яскравий і віртуозний сплеск популярності, а невелика ремонтна майстерня в Південній Каліфорнії стала епіцентром нового рівня шреддінг-досконалості. Відтоді гітари Jackson отримали суспільне визнання як метал-гітари; шред-машини – оригінальні інструменти для найзручнішого перформансу з характерним стилем і вражаючим, грізним змістом. Від вершин метал-чартів до найзловісніших глибин андеграунду, для вимогливих гітаристів будь-якого сорту – Jackson це єдиний шлях. Щоб скоротити довгу історію, нове покоління талановитих і екстравагантних молодих гітаристів досягнувши повноліття в ері MTV, що розростається наприкінці 70-х і на початку 80-х, хотіло більшого, точніше сказати, вимагало більшого від своїх інструментів. Невеликий, але висококваліфікований персонал прийняв виклик і відповів новою моделлю близьких до досконалості кастомних гітар, що носять ім'я Jackson на головах грифів. У той час, ці майстри тільки починали пізнавати успіх під вивіскою Charvel's Guitar Repair, майстерні «прокачки» гітар у Глендорі, Каліфорнія, яка була куплена в 1978 році власником Wayne Charvel. Створені Джексоном гітари Charvel дебютували влітку 1979 та швидко стали «зброєю» для яскравих артистів нового покоління, нових гітарних героїв Сансет Стріп, чиї гучні та важкі групи були моментально розібрані мейджор-лейблами. Відносно невідомий, але феноменально талановитий юний гітарист на ім’я Ренді Роудс (Randy Rhoads) звернувся до Jackson наприкінці 1980-го. Після розпаду метал-групи з Лос-Анджелеса під назвою Quiet Riot Роудс тільки-но приєднався до колишнього вокаліста Black Sabbath і його нової групи та хотів зустрітись з Джексоном, щоб розробити дизайн нової гітари.

Роудс зустрів розробників Jackson у переддень Різдва, і вони разом швидко розробили гітару в характерній для Jackson «оригінальній» манері – буквально зробивши начерк на серветці. У результаті інструмент отримав назву Конкорд (Concorde) за його незграбну футуристичну форму (як і літак на якому Роудс повернувся до США з туру по Англії з Осборном); він являв собою білу гітару з офсетною V-подібною декою, наскрізним грифом і вперше носив ім'я Jackson на голові грифу.

І хоча Конкорд насправді була першою гітарою Jackson, і багато фотографій з Роудсом, який грає на ній, є тому підтвердженням, вона була відкинута в бік на користь другої версії інструменту, яка вмістила в себе багато особливостей, рекомендованих самим Роудсом. На жаль, у зв’язку з передчасною і трагічною смертю Роудса в березні 1982-го, ця гітара була сфотографована в його руках лише кілька разів. Після цього, друга модель стала легендою – найперший інструмент, шанований і відомий у всьому світі як Jackson Rhoads.

Від початку 80-х років і пізніше історія хеві-металу буде написана гітарами Jackson, претензійною, дикішою та високоякіснішою альтернативою їхнім традиційнішим кузенам Charvel. Талановиті та часто божевільні поплічники Jackson швидко створили свій власний ренесанс у дизайні метал-гітар з безліччю оригінальних моделей, а популярність гітар Jackson просто розривала світ на шматки на початку та в середині 1980-х років. Легендарні та стійкі моделі Jackson: Kelly™, King V™, Double Rhoads, Soloist™, Dinky™ і Concert™ Bass – всі виникли в цей родючий період, а пізніше в тому ж десятилітті з'явилися не менш успішні PC1 (заснована на іменній моделі гітариста Def Leppard – Phil Collen) та найбільш дика і диявольська модель Jackson – Х-подібна Warrior.

В останні роки можна було спостерігати, що Jackson продовжує розквітати, з усіма найвідомішими моделями компанії, як кастомними, так і серійними, – всюди величезний успіх. Іменні інструменти Jackson також набувають більших обертів, з привабливими моделями, що несуть топ-метал імена, такі як Chris Broderick (Megadeth), Corey Beaulieu (Trivium), David Ellefson (Megadeth), Phil Collen (Def Leppard), Mark Morton, Phil Demmel (Machine Head), Chris Beattie (Hatebreed), Adrian Smith (Iron Maiden) і багато інших. 

Розгорнути
Вгору