Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Електрогітари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Електрогітари - моделі для новачків та професіоналів.

Электрогитара на La Nota

Електрогітара належить до найпопулярніших музичних інструментів у світі. Її звучання важко не почути практично у кожній сучасній рок- та поп-композиції. Любителі та профі найбільше цінують цей інструмент за нескінченну різноманітність його звучання, найширші можливості для експериментів та відносну простоту в освоєнні.

Команда інтернет-магазину LaNota також відноситься до фанів електронних гітар. Тому у нас ви можете не тільки купити будь-яку з можливих модифікацій, а отримати висококваліфіковану консультацію про кожен з товарів. Із задоволенням допоможемо вибрати ідеальний варіант під ваш бюджет, досвід гри та подальшу діяльність. У каталозі представлені оригінальні моделі виробництва Harley Benton, Fender, Ibanez, Jackson, Gibson та інших брендів.

Конструкції та особливості електрогітар

Зовнішній вигляд інструмента мало змінився з його створення. Електронна гітара складається з: корпусу, грифу, струн, електронного блоку, колкового механізму, датчиків.

 

Особливості корпусу
Випускають 3 варіанти корпусу:

Ціліснокорпусні. Найбільш поширені моделі, виготовлені із цільного шматка дерева. Головна цінність такого інструменту полягає в тому, що дерево дає невеликий акустичний резонанс. У лінійці пристроїв можна придбати електрогітару з одним звуковим носієм, а також просунуті інструменти з кількома носіями, дизайнерським зовнішнім виглядом та великим набором функцій.

Повнокорпусні. Усередині корпусу порожній простір, як у акустичних гітар. Тому вони створюють величезний резонанс. Такі моделі люблять джазові виконавці, оскільки вони забезпечують глибокі низькі тони, повне та об'ємне звучання.

Напівкорпусні. Також мають великий резонанс, але за рахунок цілісного дерев'яного блоку всередині звучання стає стабільнішим і теплішим, із затримкою. Такі пристрої застосовують для гри у різноманітних стилях.

 

Окрім типу корпусу, на звук впливає і порода дерева, з якої він виготовлений. Чисте звучання високих тонів та відмінну атаку дає клен. Більш насиченим звучання робить махагоні. Середнім між цими двома породами вважається ясен.

Характеристики грифу

Це найважливіша частина інструменту. Саме на ній гітарист грає. Немає чітких вказівок, із яким саме грифом краще купити електрогітару. Його товщина та ширина вибирається індивідуально під руку музиканта. Найчастіше тонший або товстіший гриф обирають ті, хто володіє прийомом легато та топінгом, любить жорсткі та ритмічні музичні композиції. Для блюзу або класичного року підійдуть стандартні.

До корпусу гриф може кріпитися на болтах, вклеюватися, вбудовуватися наскрізь чи напівнаскрізь. Перший варіант варто вибирати, якщо ви хочете купити електрогітару дешево. При такому монтажі тривалість вібрації струни та сустейн слабша, ніж в інших випадках. Є також і плюси - хороша читаність, потужна первинна фаза ноти та атака, можна легко зняти гриф на ремонт чи заміну.

Якщо мета – найкраща передача акустичних можливостей, варто звернути увагу на гриф, вклеєний епоксидною смолою. Він дає тепле і плавне звучання, гарний сустейн, але атака тут гірша, ніж у моделей із болтами. Найчастіше таку гітару обирають джазові виконавці. Коштує вона дорожче.

Преміальні інструменти оснащуються грифом із наскрізним кріпленням, при якому він іде всередину корпусу. Звучання тут найбільш соковите та глибоке.

Як вибрати електрогітару

Выбор электрогитар на La NotaВизначившись з типом грифа, корпусу та матеріалами виготовлення, вивчіть інші характеристики гітари:

  • Звукоснімачі та електроніка. Виробники пропонують електромагнітні, хамбакери, п'єзоелектричні, активні звукознімачі. Найбільш поширені перші та другі. Різниця між ними в тому, що електромагнітні дають особливе дзижчання.
  • Кількість струн. У нас ви можете купити електрогітару на 6-12 струн. Найпопулярніший варіант у профі – 6 струн.
  • Кількість ладів. Пропонуємо моделі на 19-27 ладів. Для навчання краще розпочинати з найменшої кількості.
  • Довжина мензури. Мензурою називають довжину струни від верхнього до нижнього поріжка, тобто частина, яка бере участь у витягуванні звуку. Довга підійде для яскравого та дзвінкого звучання, коротка – глибокого та м'якого.
  • Механіка. Вона складається з підставки, колкового механізму та верхнього поріжка та формує підсумкове звучання гітари. Підставки бувають плаваючими та нерухомими. Найбільш надійно тримають лад другі. Вони фіксуються в одному положенні та не дають змінювати натяг струн. Верхній поріжок також поділяється на 2 типи: блокуючий та стандартний. Останні виготовляються з нейлону та забезпечують більш плавний звук. Також є варіанти з латуні для посилення сустейну. Блокуючі моделі фіксуються на струнах і не дають їм рухатися. Колковий механізм, що відповідає за налаштування інструменту, натяг струн, також виготовляється в двох варіантах: блокувальному та стандартному. Перший блокує верхній поріжок та гарантує стабільний лад.

Якщо ви вибираєте інструмент для дитини, зверніть увагу на зменшені варіанти. Ціна такої електрогітари нижча, вона має маленьку деку та короткий гриф. Також у нас представлені лівосторонні версії.

 

Переваги покупки електрогітари в інтернет-магазині LaNota

У нас можна купити електрогітару в Україні за найнижчими цінами. У каталозі знайдуться моделі для всіх стилів гри та під будь-який бюджет. Крім того, LaNota пропонує:

  • тривалу гарантію попри всі товари;
  • швидку доставку країною: адресну або до відділення перевізника;
  • асортимент, що постійно оновлюється;
  • можливість оплати кількома варіантами, зокрема післяплатою.

 

Ми також маємо власний сервісний центр, де можна виконати ремонт або обслуговування будь-яких музичних інструментів. Серед майстрів лише працівники з великим досвідом та знаннями найменших нюансів. Якщо ви хочете відремонтувати обладнання за гарантією, спершу зв'яжіться з нами, щоб уточнити, з якими брендами ми співпрацюємо.

Вгору