Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Підсилювачі для навушників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Підсилювачі для навушників — якісне та гучне звучання

Підсилювач звуку для навушниківВсього декілька років тому підсилювач для навушників використовували тільки в професійній діяльності в студіях звукозапису. Музиканти застосовували їх, щоб вираховувати чистоту звучання та її гучність. Зараз таке музичне обладнання може собі купити кожен пересічний поціновувач музики та підключити його до плеєра чи смартфона. Інтернет-магазин LaNota пропонує великий асортимент цих моделей від кращих виробників музичного обладнання: PreSonus, Behringer, Samson, Mackie та інших брендів.

Класи підсилювачів для навушників

Враховуючи специфіку роботи кожної моделі, ЦАП (цифро-аналогові перетворювачі) поділяються на 3 класи:

  1. Підсилюють звук на лінійному проміжку та мають найкращу підсилювальну лінійність. Тут майже немає перешкод. Такі підсилювачі повністю знешкоджують буд-які можливі зміни в частоті сигналу. Єдиний недолік — дуже багато енергії витрачається даремно, що також призводить до швидкого нагрівання.

  2. Техніка другого класу підсилює сигнал тільки впродовж напів періодів. Тобто пристрій працює з невеликою осічкою. Звук стискається під час виходу кожної хвилі.

  3. Підсилювачі для навушників третього класу ввібрали в себе характеристики двох попердніх. Їхній коефіцієнт корисної дії складає 55%.

Не дивлячись на маленькі мінуси, досі найкращі на музичному ринку пристрої першого класу.

Крім класифікації за класами, ЦАПи можна поділити ще на 2 види — мобільні та стаціонарні. Перші можна брати з собою в походи, їздити з ними в громадському транспорті, гуляти. Вони зручні та компактні. Стаціонарні варіанти габаритніші, працюють виключно від розетки. Тому найчастіше вони використовуються для комп'ютерних навушників.

Також у окрему категорію варто виділити гітарний підсилювач для навушників. Завдяки цьому пристрою, можна грати на електрогітарі в будь-який час доби та не переживати, що комусь заважаєш. Вони ідеально передають звук від музичного інструменту, даючи змогу чути найтонші нюанси його звучання.

Поради щодо вибору

Підсилювачі для навушниківОбираючи підхожу модель, рекомендуємо звернути увагу на такі характеристики:

  • Потужність та опір. Ці параметри мають відповідати параметрам навушників. Якщо один із пристроїв буде мати надто завищені або занижені показники, звук може бути зовсім відсутнім, або техніка зламається через несумісність.

  • Співвідношення звуку та шуму в той час, коли підсилювач не працює. Цей показник потрібно мати на увазі, якщо ви плануєте використовувати аудіофільські навушники. Він повинен мати від 75дБ. Якщо він буде нижчим, максимальну якість звучання не забезпечить навіть найкращий підсилювач.

  • Кількість виходів. Для повсякденного користування вистачить 1-2 виходи.

  • Кількість входів. Для професійного використання важлива можливість підключати декілька видів музичного обладнання: пульта мікшера, аудіоінтерфейса тощо.

  • Наявність інших регуляторів, окрім гучності: перемикання стерео / моно, рівень і баланс / мікс тощо. Це дасть змогу тонше налаштувати пристрій.

  • Можливість вимкнути звук на одному з каналів.

  • Функціональність. Сюди можуть входити додаткові корисні опції: персональна система вушного моніторингу, індикатор контролю живлення, система захисту вух і навушників.

  • Автономність. Моделі з батареєю можуть працювати автономно до 12 годин.

Звісно, також потрібно визначитися з типом. Сучасні меломани здебільшого вибирають транзисторний підсилювач звуку для навушників за його компактність і надійність. Але популярності не втрачають і лампові варіанти. Вони дарують не з чим незрівнянне тепле та м'яке «лампове» звучання.

Вгору