Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Ударні інструменти

Які різновиди ударних інструментів є в інтернет-магазині LaNota?
Електронні ударні установки, акустичні ударні установки, електронна перкусія, педи, драм-машини. Також пропонуємо супутні товари та комплектуючі: модулі, барабанні педалі, тарілки, стільці для барабанщиків.

 

Ударні інструменти — додайте більше драйву

Ударні інструменти найчисленніші представники музичного світу. Категорія налічує велику кількість різновидів, які застосовуються в кожному ансамблі та оркестрі. Таку назву інструменти отримати через спосіб видобування звуку — удари рукою або додатковими пристосуваннями.

Велика кількість різновидів ударних пояснюється тим, що це найдавніші музичні інструменти. Вони виникли ще на початку розвитку людства в африканських та близькосхідних племенах. Використовувалися для відлякування ворогів та проведення різноманітних обрядів. Сучасні моделі — це здебільшого своєрідне серце багатьох музичних творів. Вони створюють ритм та додають драйву.

У нашому інтернет-магазині ударні представлені майже всіма існуючими варіантами: від найпростіших (перкусійні педи) до складних барабанних установок, із якими впорається лише професіонал. Також ми пропонуємо додаткові товари: стійки та педалі для барабанів, стільці для барабанщиків тощо.

Які ударні інструменти є в інтернет-магазині LaNota

Загальна класифікація ударних музичних інструментів складається з декількох груп:

  • пластинчасті (дзвіночки, металофон, вібрафон, ксилофон);
  • перетинчасті (барабани, бубон, литавра);
  • самозвучні (трикутник, тарілка, маракаси);
  • перкусія;
  • ударно-клавішні (фортепіано, орган).

В інтернет-магазині LaNota представлені найпопулярніші ударні музичні інструменти, які умовно можна поділити на 2 категорії: акустичні та електронні. Далі розглянемо декілька їхніх представників.

Акустичні ударні установки

Інструменти, які ми звикли бачити найчастіше, коли мова йде про барабанну установку. Інколи музиканти називають її живою, оскільки до складу входять акустичні барабани та тарілки з металу. Звукоутворення в акустиці відбувається завдяки вібрації повітря, яка виникає під час удару по мембрані барабану. За коливання частот і гармонік відповідає корпус, який є резонатором.

Комплектація акустичної барабанної установки різна. Найчастіше це малий циліндр (робочий), бочка (бас-барабан) та том-том (високий барабан). Тарілки до стандартного сету не входять, оскільки для різних стилів гри використовують їхні різні типи. Залежно від діяльності та професійності барабанщика, установка може складатися із 4-6 елементів. Інколи більше. Для початківців краще за все обирати 4-компонентну установку.

Електронні ударні установки

У цифрових моделях дотик до мембрани перетворюється на електронне звучання. Вигляд електронних барабанів відрізняється від акустичних. Установка здебільшого складається з педів на 6-12 дюймів, тарілок (неметалевих), педалей та електронного модулю для обробки звуків. Останній компонент — мозок усього набору. Він відтворює різні звучання з пам’яті.

Такі інструменти можуть використовуватись у будь-якому музичному стилі: поп, джаз, рок, реггі тощо. На відміну від акустики, цифрова барабанна установка дуже компактна. Її можна вмістити в декілька сумок та без проблем перевозити в легковому автомобілі. Крім того, такі музичні інструменти дають змогу підключити навушники та грати вдома в будь-яку годину доби, не преймаючись, що заважаєте сусідам.

Для тренування

Нерідко початківці використовують для тренування підручні засоби. «Грають» на подушках, книжках тощо. Звісно, для вдосконаленні майстерності це нічого не дає, оскільки використовується неправильна постава рук та немає можливості по-справжньому відчути інструменти.

Проблему вирішують тренувальні педи. Узагальнено вони виглядають, як невеличка кругла основа з дерева або пластику, на якій натягнуто здебільшого гумовий шар. Удари по цим інструментам ідеально імітують удари по справжній ударній установці. Водночас барабанщик нікому не заважає, оскільки педи дуже тихі, та може брати їх із собою куди завгодно. Вони легко вміщуються до рюкзаку.

Драм-машини

Електронний прилад, створений для імітації ударних інструментів. Він забезпечує ритмічний супровід музичного твору, відтворює різні ритмічні патерни. Драм-машини використовуються професіоналами під час концертних виступів та в студіях звукозапису. Здебільшого застосовується лише для створення електронної музики.

Переваги купівлі в інтернет-магазині LaNota

Пропонуємо купити ударні інструменти для початківців та професіоналів за найнижчою ціною в Україні. Усі товари з нашого каталогу сертифіковані та оригінальні, мають гарантію від виробників. Співпрацюємо лише з надійними постачальниками: Yamaha, Roland, Alesis, Zildjian та іншими брендами.

Товар доставляємо за допомогою Нової Пошти: до відділення та адресно. Якщо ви вирішили купити барабани, доставка кур’єром у цьому випадку — найкращий варіант. Не доведеться вигадувати, як транспортувати їх самостійно. Оплата замовлення можлива декількома способами, зокрема наявна післяплата.

Вгору