Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

MIDI-клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Midi-клавіатури — незамінний інструмент для творців електронної музики

MIDI-клавіатура в інтернет-магазині La NotaІнноваційні технології та комп'ютеризація давно є частиного різних сфер нашого життя. Музика також не є виключенням. Професійні та досвідчені музиканти вже давно використовують для створення мелодій багатьох жанрів не тільки класичні музичні інструменти, а й новітні. До таких технологічних пристроїв належить і midi-клавіатура.

Що таке midi-клавіатура

Це клавішний музичний інструмент, який не видає звуків без підключення до комп'ютера. Зовні він нагадує синтезатор, але має зовсім інші функції. Пристрій за допомогою спеціального програмного забезпечення допомагає записувати електронну музику в різних стилях, поєднуючи в одну робочу мережу декілька інструментів. Тобто можна сказати, що міді-клавіатура виконує роль своєрідного клавішного контролера. Також цей інструмент допомагає створювати різні звукові спецефекти та атмосферні шуми.

Рідко використовується початківцями. Для роботи з ним потрібно мати деякий досвід. Але це не означає, що клавіші підходять тільки для користувачів із музичною освітою. Багато креативних людей користуються ними, створюючи альтернативну музику. Клавіатура потрібна для саунд-дизайну, студійної роботи, концертів, виконання складних партій тощо. Вибирати підхожу модель потрібно саме з урахуванням мети її використання.

Як вибрати

Під час вибору підхожої моделі, окрім призначення, потрібно звернути увагу на такі критерії: розміри, механіка клавіш, роз'єми, тип підключення, види контролерів. Від них залежить ціна пристрою.

Розміри (кількість клавіш)

У нашому інтернет-магазині можна купити міді-клавіатуру з такою кількістю клавіш:

  • 25-32. Найпростіші інструменти на 2 октави, призначені для введення даних у комп'ютерний секвенсор і керування спецефектами. Невеликі недорогі клавіатури, що підходять для домашнього або напівпрофесійного застосування. Мають базовий набір функцій.
  • 37-49. Це невеликі інструменти, призначені лише для індивідуальної роботи. Мають більше функцій, ніж попередні, але все ще належать до аматорських.
  • 61. Мають таку ж комплектацію клавіш, як синтезатор. Використовуються для створення доволі складних мелодій, але мають недостатньо широкий діапазон.
  • 73-88. Універсальні професійні моделі, спроможні повністю замінити класичне піаніно. Мають градуйовану молоточкову механіку. Їхнім недоліком можна вважати лише високу вагу та великі габарити.

Також виробники випускають гнучкі портативні моделі на 2-3 октави. Від звичайних міді-клавіатур відрізняються креативним дизайном. Така модель не має корпусу та клавіш. Це гумова основа з розміткою контактних полів-клавіш. Використовується лише як контролер. Повноцінно грати на ній неможливо.

Міді-клавіатури на La Nota

Різновиди й механіка клавіш

За типом клавіш midi-клавіатура буває 2 різновидів:

  • Рояльна. Клавіші виготовляються з дерева або цупкого обтяженого пластику. Це дорога фортепіанна клавіатура, яка посилюється молоточковою механікою або її імітацією. Однозначно найулюбленіший варіант професійних піаністів.
  • Синтезаторна або органна. Пусті в середині пластикові клавіші, що не мають динамічних властивостей. Такою клавіатурою оснащуються більшість пристроїв, навіть преміального сегменту.

Клавіатуру також розрізняють за жорсткістю клавіш під час натискання. В інтернет-магазині LaNota представлені зважені, незважені, напівзважені та невиважені варіанти. Кожен музикант зможе вибрати для себе підхожий за його потребами.

Різновиди контролерів

Купуючи міді-клавіатуру, потрібно розуміти, що, перш за все, це багатофункціональний контролер, а потім вже музичний інструмент. Тому вона оснащена багатьма додатковими регуляторами та роз'ємами, що допомагає більш тонко налаштовувати звук.

До найрозповсюдженіших регуляторів належать:

  • тачпеди;
  • колеса модуляції та велосіті;
  • слайдери фейдерів та резисторів;
  • автономні педалі за аналогом до фортепіанних;
  • поворотні перемикачі гучності тощо.

Здебільшого контролери мають вже назначені виробником параметри, але на пульті також залишають вільні кнопки, які музикант може запрограмувати сам. Клавіатура запам'ятовує ці налаштування, даючи змогу користувачеві створювати власні пресети та викликати їх швидкою комбінацією клавіш. Це дуже зручна можливість під час концертних виступів та у студійній роботі.

У нашому інтернет-магазині можна купити midi-клавіатуру з мінімальним набором регуляторів (гучність, велосіті, модуляція) або з найширшими можливостями. В каталозі представлені товари від найкращих виробників музичних інструментів: Arturia, M-Audio, Nektar та інших брендів. Всі інструменти оригінальні та мають відповідні сертифікати. Кваліфіковані менеджери проведуть докладну консультацію та за необхідності допоможуть вибрати модель під ваші потреби й бюджет.

Які популярні бренди MIDI клавіатури?
Популярні бренди для клавіатури MIDI: Arturia, AKAI, M-Audio, Novation
Які ціни на midi клавіатури?

Середня вартість MIDI клавіатури: 14 000 грн. Вартість складає від 2649 грн до 50999 грн

Які популярні товари в категорії MIDI-клавіатури?
Вгору