Кількість
|
Вартість
|
||
|
Педи — різновиди та поради щодо вибору
Педи — це спеціальні пристрої, імітуючі барабани. Використовуються барабанщиками для відпрацювання техніки. Також дають змогу початківцям навчитися правильній постановці рук під час гри. Є і варіанти для ніг. Здебільшого педи мають круглу форму, але є також багатокутні варіанти.
Основа робиться з дерева або пластику, а мембрана — з гуми або спеціальної сітки. За розміром вони бувають від 6 до 12 дюймів. Рідше зустрічаються на 13 або 15. Один із найголовніших плюсів цих інструментів — компактність. Барабанщик може брати їх із собою, куда завгодно. Пед без проблем вміщується до рюкзака або сумки. Крім того, він досить тихий, тому ви не будете заважати оточуючим, як під час гри на барабанах.
У нашому інтернет-магазині представлена велика кількість різновидів цих інструментів, тому можна легко вибрати модель під власні потреби.
Які бувають педи
Ці ударні інструменти відрізняються один від одного за багатьма ознаками: ціною, матеріалами, призначенням, галуззю використання, розмірами та гучністю. Найрозповсюдженіші моделі є такі:
- Силіконові. Мають вигляд килимка. Можна розкласти на будь-якій рівній поверхні та грати. Зручно брати з собою в подорожі. Хороший варіант для маленьких дітей, які тільки починають освоювати ударні музичні інструменти або просто для розваги. Також є окремі моделі. Їхня перевага в тому, що вони тихіші за гумові.
- Гумовий пед. Це класичний варіант, який використовується для тренування. Підходить професіоналам та початківцям. У залежності від того, із якої гуми та основи виготовлена модель, змінюється гучність. Буває одностороннім та двостороннім.
- Гелеві. Найбільш незвичайна модель. Являє собою спеціальну гелеву субстанцію, яка зберігається в банці. Щоб почати грати, потрібно дістати її та розкатати по рівній поверхні.
- З кевларовою сіткою. Найдорожчий товар. Максимально імітує барабан. Дає змогу регулювати рівень відскоку та натягу. На відміну від барабана, тихий.
- Електронні. Можуть бути гумовим або з кевларовою сіткою. Головна особливість — наявність тригерного датчика, який зчитує імпульси ударів та передає сигнал до пульту керування. Є частиною електронних ударних установок.
- Наколінні. Виготовляються з гуми. За допомогою спеціальних ремінців закріплюються на нозі. Зручно грати в будь-яких умовах, де немає рівної поверхні або стійки.
- Для ніг. Імітує бас-барабан та може бути з 1 або 2 педалями.
- З піском. Зовсім не дає відскоку, але допомагає підсилити руки.
Професійні музиканти часто купують педи декількох конфігурацій, щоб мати змогу вибрати найбільш комфортний під певні побутові умови.
Як їх використовувати
На педах грають паличками, як і на барабанах. Деякі з них потрібно розташовувати на рівних поверхнях, деякі на спеціальних стійках. Якщо стійки для педів немає, можна спробувати затиснути інструмент на підставці для малого барабана. Обов'язково підлаштуйте під себе кут нахилу та висоту, інакше будете неправильно тримати руки. Від цього вони не тільки втомляться, а й втратиться весь сенс такого тренування, бо правильна техніка гри не буде відпрацьована.
Як вибрати пед
Найголовніші критерії, від яких залежить вибір, — функціональне призначення та умови, у яких буде використовуватись пед. Від цього потрібно вибирати рівень гучності, силу відскоку, компактність, варіанти кріплення, дизайн тощо.
Якщо вам складно вирішити, який пед купити, зверніться до наших консультантів. Вони нададуть вичерпну інформацію про особливості кожної моделі та у разі потреби допоможуть зробити вибір. У каталозі представлена продукція відомих виробників: Roland, Yamaha, Millenium та інших.