Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Підсилювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Підсилювачі звуку: різновиди та параметри вибору

Звукові підсилювачі на LaNotaНерідко передавання сигналу на акустичну систему буває надто слабким, що не дає змогу повноцінно насолоджуватися музикою, слухати чиїсь лекції, аудіокниги або стендапи. Підсилювач звуку виправить цю проблему. У нашому каталозі ви знайдете безліч моделей під різні завдання та способи використання.

Які є види підсилювачів для звуку

Виробники музичного обладнання пропонують велику кількість різновидів такої техніки. Найрозповсюдженіші серед них такі:

  • Мікрофонний передпідсилювач. Основне завдання цієї моделі — посилення сигналу, що йде від мікрофона, без спотворень. Найчастіше застосовується під час виступів на вулицях, у концертних залах та інших великих просторах. Підключається до конденсаторних та динамічних мікрофонів і має 3 різновиди: ламповий, гібридний і моделюючий. Перший надає звучанню оксамитовості та м'якості. Гібридний — це ламповий підсилювач із транзисторами. Він забезпечує чисте звучання майже без шумів. Моделюючі варіанти використовують для підсилення та якості звучання цифрові імпульси.

  • Підсилювач звуку для колонок. Чим більше буде попередній сигнал, тим голосніше буде звучання з колонок. У цьому випадку важливо вибрати модель, яка буде співпадати з потужністю сабвуфера. Якщо він буде потужнішим за підсилювач, то звук може бути ледь чутним або взагалі відсутнім. Якщо навпаки, то колонки швидко вийдуть зі строю. В інтернет-магазині LaNora такі пристрої також представлені варіантами із вбудованим плеєром. Вони мають зручні додаткові функції: повторення та випадкове відтворення, FM-радіо, кнопки сканування та регулювання гучності тощо.

  • Підсилювачі звуку для навушників. Ще декілька років тому такі пристрої були відомі тільки професійним музикантам, які використовували їх під час звукозапису, щоб вирахувати чистоту та гучність композиції. Зараз підсилювачі для навушників також популярні в пересічного меломана. Вони бувають стаціонарними та мобільними. Перші працюють лише від розетки та найчастіше використовуються для комп'ютерних навушників. Мобільні можна застосовувати де завгодно. Підходять для будь-яких навушників. Ще одна важлива особливість цієї категорії музичного обладнання в тому, що відбувається не тільки збільшення гучності, а й покращується якість звучання.

  • Фонокоректор. Особливий різновид підсилювачів, створений для збільшення гучності та якості звучання програвача вінілових платівок. Під час їхнього виготовлення на записі використовують спеціальні спотворювачі, щоб вмістити на платівку більше інформації. У результаті низькі частоти опускають, а високі підіймають. Фонокоректор прибирає ці спотворення. Тобто він не тільки підсилює сигнал, а і корегує його.

У нашому інтернет-магазині можна купити підсилювач звуку з будь-яких із розглянутих категорій. У разі необхідності кваліфіковані менеджери підкажуть, яка модель найкраще підійде під ваші потреби.

Зверніть увагу також на те, що ця техніка поділяється на 2 категорії за способом використання — побутова та професійна. Остання в свою чергу поділяється на студійну (має великий діапазон відтворення частот), концертну (обладнана додатковими безпековими функціями від перепадів напруги та перевантажень) та інструментальну (додає особливе тональне забарвлення).

Як вибрати підсилювачі для звуку

Підсилювачі потужності

Вибираючи підхожий варіант самостійно, зверніть особливу увагу на такі характеристики:

  • Потужність. Як зазначалося вище, обов'язково співвідносьте її з пристроєм, до якого будете підключати підсилювач. Це допоможе подовжити період роботи всього обладнання.

  • Опір джерела відтворення сигналу. Ця характеристика також має співвідноситися з акустичною системою, навушниками чи мікрофоном. Не можна, щоб обладнання працювало на межі можливостей.

  • Кількість каналів. Якщо в планах підсилювати щось одне, наприклад, колонку, то буде достатньо одноканальної моделі. Якщо акустичну систему або декілька пристроїв — краще вибирати варіант на 2, 4 та більше каналів.

  • Додаткові можливості. Сучасні варіанти мають багато корисних доповнень. Виробники оснащують техніку Wi-Fi та Bluetooth, що дає змогу бездротово підключати обладнання та відтворювати музику одразу з інтернету. Також встановлюються дисплеї та кнопки для точніших налаштувань, є можливість перемикати пісні або налаштовувати гучність за допомогою пульта дистанційного керування.

Ціни на підсилювачі звуку залежать від моделі, виробника та функціоналу.

У каталозі LaNota представлена техніка від Behringer, PreSonus, Audient, Monacor та інших брендів. Усі товари оригінальні, мають сертифікати та гарантію від виробника.

Крім цього, у разі необхідності, ви можете звернутися до нашого власного сервісного центру. Майстри швидко та професійно виконають гарантійне та післягарантійне обслуговування вашого музичного обладнання.

Вгору