Кількість
|
Вартість
|
||
|
Електронні ударні установки — компактність та безмежні можливості
Перша електронна ударна установка не мала хорошої якості звучання та сильно поступалася акустиці. З тих пір пройшло декілька десятків років, технології сягнули величезних вершин. Тепер цифрові моделі мають ідеальний звук, який відрізняється від акустичних ледь помітно. Давайте розглянемо їх детальніше.
Що таке електронна ударна установка
Це комплект декількох ударних інструментів, встановленних напівколом від барабанщика, які використовуються в неакадемічній музиці. З їхньою допомогою створюють музичні твори у стилях поп, джаз, реггі, рок тощо. На відміну від акустики, до них можна підключити навушники, щоб грати у будь-який час та не заважати оточуючим, та інші периферійні пристрої: компьютер, синтезатор, пульт мікшера, смартфон, плеєр.
Програмне забезпечення дає змогу не тільки обробляти, а й змінювати та редагувати звуки, навчатися за вбудованою системою. Навчальна програма може відображатися на модулі керування або у спеціальному додатку до смартфона.
До складу електронних моделей входять такі компоненти:
- Педи. Круглий пристрій, який складається з пластикової або дерев'яної основи, укритої гумовим або сітчатим шаром. Всередині диску знаходяться спеціальні датчики, які беруть участь у передачі імпульсу від удару до «мозку» установки, після чого створюється звучання. Педи бувають різною товщини та діаметру (6-12 дюймів).
- Тарілки. Кажучи просто, це також педи, але у вигляді тарілок. Звукоутворення відбувається за тим же принципом.
- Модуль обробки звуків. Найголовніший пристрій. Саме він обробляє всі імпульси, які надходять із датчиків педів, тарілок та барабанів, і створює музику. Модулі можуть бути найпростішими з мінімум функцій, а можуть складатися з багатьох регуляторів та налаштувань. Виробники такого музичного обладнання випускають сенсорні, механічні та комбіновані моделі.
- Барабани. Ці комплектуючі здебільшого є частиною преміальних ударних установок. Виглядають, як звичайні акустичні барабани, але всередині або зовні мають електронні датчики для передачі сигналу на модуль управління.
- Педалі. Виконують таку саму функцію, як і в акустичних барабанних комплектах.
У залежності від потреби та професіоналізму музиканта, якісь із цих компонентів не використовуються взагалі, в інших випадках використовується все. Початківцям краще почати з установок, до комплектації яких не входять барабани. Вони призначені для більш професійного використання. Крім цього, моделі з педами набагато дешевші. Коли учень досягне високо рівня майстерності, установку можна доповнити іншими компонентами.
Які є різновиди електронних ударних установок
В нашому інтернет-магазині представлені 2 типи електронних барабанів: з електронними педами та електронними барабанами. Перші частіше використовують початківці, другі призначені для професійних музикантів.
Електронні ударні комплекти з педами
Роль барабанів виконують різноманітні педи. Грати на них потрібно паличками, як і в звичайних установках. Це компактні моделі, які можна без проблем умістити до декількох сумок та перевозити легковим автомобілем або навіть громадським транспортом. Такі інструменти ідеально підходять для гри вдома, у барах та ресторанах, невеличких концертних залах.
Чудовий бюджетний представник цієї категорії — Behringer XD8USB. Він складається з 4 8-дюймових педів барабанів та 3 12-дюймових педів тарілок. Стійки, рама, барабанні палички та педалі йдуть у комплекті. Хороший варіант для початківця.
До більш дорожчих належить Yamaha DTX452K. Має складнішу комплектацію педів: трьохзонний малий барабан на 7,5 дюймів, хай-хет на 10 дюймів, 2 10-дюймові тарілки з функцією глушіння, бас-барабан. Модель можна підключати до смартфонів, є система навчання у 10 режимах. Поліфонія складає 64 ноти, серед тембрів є 287 ударних та 128 клавішних.
Є в цій категорії і преміальні варіанти — Yamaha DTX920K. Це установка з фірмовою революційною технологією створення педів. Кожен із них має текстурований пористий силіконовий пластик, який найкраще імітує акустику та ефективно поглинає енергію удару, створюючи рукам додатковий комфорт. Разом із цим, вони неймовірно тихі. До комплектації входять педи: малого барабана на 12 дюймів, 3 10-дюймових томів DTX-PAD, 12-дюймового бас-барабана, 15-дюймової тарілки, 2 13-дюймових тарілок, 13-дюймового хай-хету.
Цифрові барабани
Здебільшого преміальні професійні установки, які використовуються для гри у великих концертних залах, клубах, для запису крутих студійних альбомів. Комплект зовні більше схожий на акустичний, ніж на розглянуті вище моделі. Педи в ньому не пласкі, а об'ємні, імітують звичайні барабани. Частіше за все створюються з дерев'яного корпусу та сітчастої мембрани, які дають ідеальну чутливість. Після гри на такому інструменті можна легко пересісти на акустику.
Окрім цього, такі системи мають дуже якісні модулі обробки звуків: з безліччю функцій та регуляторів, системою навчання, можливістю підключати різні периферійні пристрої, зокрема смартфони. Найяскравіший представник цієї категорії в нашому інтернет-магазині — Alesis Strike kit. Він має схожі до акустики характеристики звуку й водночас не змушує відмовлятися від компактності.
Переваги покупки в інтернет-магазині LaNota
Команда нашого інтернет-магазину допоможе купити електронну ударну установку від Yamaha, Roland, Alesis, Zildjian та інших брендів. У каталозі представлена тільки оригінальна продукція, на всі товари надається гарантія від виробника. LaNota також здійснює сервісне обслуговування будь-яких музичних інструментів: гарантійне (уточнюйте бренди в менеджера) та післягарантійне.
Доставка здійснюється територією України за допомогою Нової Пошти. Ви можете замовити кур'єра або пересилку до відділення. Оплата можлива банківською карткою на сайті, переказом або готівкою під час замовлення післяплати. Ми піклуємося про вашу зручність та робимо все, щоб ви отримали від співпраці лише хороший настрій.