Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Рекордер, студія запису

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Рекордери — просте рішення складних завдань зі звукозапису

Рекордери, студії записуЩе декілька років тому різноманітні знімальні групи, телестудії, журналісти та інші студії відеопродакшену записували звукові доріжки за допомогою громіздких диктофонів із додатковими мікрофонами або аналогових магнітофонів. Зараз усі ці пристрої замінив компактний та багатофункціональний рекордер.

Для чого потрібні?

Це аудіообладнання використовується для запису музики, голосу, звуків природи під час професійного збору матеріалу для звукових доріжок або знімального процесу для подальшого зведення, обробки та редагування. Переносні моделі можуть одразу закріплюватися на камеру або їх можна без проблем тримати в руках. Варіанти для великих концертів, телестудій та студій звукозапису мають більші габарити та ширші можливості. Тим не менш, навіть галузь кіновиробництва часто застосовує саме портативні гаджети, особливо під час польових зйомок.

Рекордерами найчастіше користуються представники таких професій: журналісти, репортери, музиканти, звукорежисери, саунд-дизайнери, блогери, учені та інші.

Ассортимент рекордерів у нашому магазині

В інтернет-магазині музичного обладнання LaNota представлені найпопулярніші моделі аудіорекордерів від відомих брендів — Tascam, ZOOM, Roland, Boss та інших виробників. У каталозі тільки оригінальні пристрої, які мають усі сертифікати та гарантію.

Асортимент поділяється на 2 великі групи:

  • Професійні (студійні). Часто не мають вбудованого мікрофона, але характеризуються підвищеною якістю преампа — пристрою для попереднього покращення якості звуку. Мають велику кількість каналів (до 8), міцний корпус та гарантують високоякісний кінечний запис. Функціональність професійних моделей також дуже широка. Вони оснащуються багатьма функціями для мікшування, регулювання частот, вхідної чутливості підсилювача, налаштування звуку. Здебільшого вироби обладнуються лінійними виходами для підключення зовнішніх підсилювачів та мають можливість використання радіо- і дротових мікрофонів, додаткового жорсткого диску. Крім цього, деякі виробники створюють особливе звукове обладнання, яке підключається до музичних інструментів і може транслювати їхнє звучання одразу на підсилювач.

  • Напів професійні (позастудійні). Якщо перші аудіорекордери частіше використовують у студіях, то напів професійні підходять для «виїздних» умов: інтерв’ю, лекцій, конференцій. Також їх застосовують фолі-артисти (шумовики), саунд-дизайнери. Здебільшого до цієї категорії належать компактні та зручні в перенесенні рекордери зі вбудованим мікрофоном. Він може бути одним або спареним для записування стереозвуку. Деякі моделі продаються з додатковим набором змінних мікрофонів для різних умов запису. Оснащуються аудіорекордери невеликою кількістю каналів (2-4), вони прості у використанні та мають можливість підключення навушників. Корпус пристроїв не такий міцний, як у студійних і найчастіше виготовляється з пластику. Проте цей матеріал робить позастудійні гаджети легкими. Завдяки цьому, їх можна встановлювати прямо на камеру. Список додаткових функцій і можливостей у цієї категорії обладнання невеликий, але воно здатне записати звуки високої якості в підготовлених із погляду акустики умовах. Здебільшого мають роз’єми для підключення комп’ютера або інших гаджетів через USB.

Купити рекордер будь-якої категорії в нас можна з доставкою територією України. Ціни знаходяться в широкому діапазоні та залежать від виробника, технічних характеристик і можливостей приладів.

Особливості використання

Найбільшою популярністю користуються цифрові моделі. Вони зручніші та мають ширший функціонал. Залежно від різновиду та виробника, можуть оснащуватися звичайними роз’ємами USB або міні-USB для швидкої передачі даних на комп’ютер. Також багато компаній вбудовують у рекордери універсальні карти пам’яті різної ємності, що дає змогу зберігати та записувати ще більше звуків.

Крім цього, для розширення сфери використання аудіорекордерів та їхніх можливостей інженери обладнують пристрої портами для приєднання зовнішніх мікрофонів. Це дає можливість суттєво покращити якість запису.

 

Вгору