Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Клавішні інструменти

 

Клавішні інструменти — сучасні представники вічного світу музики

Клавішні музичні інструментиКлавішні інструменти мають найширше представництво серед усіх. Їхня головна ознака — наявність клавіатури, за допомогою якої створюється музика. Коли мова йде про цю категорію інструментів, на думку недосвідчених у музичній справі людей одразу приходять її найвідоміші представники — піаніно, рояль та синтезатор, але це ще не все. Моделей дещо більше й кожна з них створює своє неповторне звучання.

У нашому інтернет-магазині представлені майже всі види клавішних. Команда професійних консультантів допоможе обрати підхожий інструмент для будь-яких потреб: для професійної діяльності, навчання або розваги.

Різновиди та особливості

  • Клавішні музичні інструменти випускають багато компаній: Yamaha, Casio, Kawai, Roland, Thomann та інші бренди. Усю продукцію можна поділити на такі категорії:
  • ударно-клавішні струнні — до них належать рояль та фортепіано;
  • щипково-клавішні — клавесин та його різновиди;
  • ударно-клавішні пластинкові — челеста та дзвіночки;
  • пневматичні духові клавіші — орган;
  • пневматичні язичкові клавіші — сюди належить акордеон, але не баян, бо він має кнопкову клавіатуру, а не клавішну.

Тембри та музичні можливості всіх пристроїв суттєво відрізняються. Кожен із них може використовуватися сольно або в ансамблях та оркестрах.
В окрему категорію виділяють електронні музичні інструменти. Зараз їм віддають перевагу більшість музикантів. І хоча механічні та акустичні моделі ще залишаються досить популярними, електроніка поступово перемагає. Сучасні цифрові піаніно, синтезатор можна вважати універсальними музичними станціями, які спроможні замінити весь ансамбль.

Електронні клавіші: особливості та характеристики

Електронні клавішні музичні інструментиДуже досвідчені музиканти вважають, що звучання електронних пристроїв суттєво відрізняється від механічних та акустичних. Але почути цю різницю можуть далеко не всі. Електроніку перш за все обирають за її зручність та ширші можливості для вибору моделей. Також вона — ТОП серед початківців.

Найпопулярніші клавішні інструменти із цієї категорії: цифрове піаніно, синтезатор, міді-клавіатури, електроакордеон. У нашому інтернет-магазині представлені моделі для початкового та базового рівня, напівпрофесійні, професійні та концертні варіанти. Також можна вибрати пристрої за жорсткістю клавіатури. Пропонуємо невиважену, зважену, напівзважену, незважену та синтезаторного типу. Клавіші можуть бути повнорозмірними, вузькими, зменшеними та міні.

Якщо ви починаєте навчання грі з нуля та вам важко самостійно вибрати, який саме інструмент підійде, наші менеджери-консультанти познайомлять вас з усіма нюансами та допоможуть зробити правильний вибір.

Цифрове піаніно

Цей пристрій — перше, про що думають люди, коли мова йде про клавіші. Цифрове піаніно буває корпусним та компактним. Перший нагадує акустику, комплектується стійкою та педальним блоком. Це досить важка (від 30 кг) та габаритна модель. Її вибирають, коли вдома достатньо місця для встановлення та планується грати тільки там. Звучать вони глибше та об’ємніше завдяки наявності корпусу.

Переносні варіанти більше схожі на синтезатор. У них немає стійки. Якщо вона потрібна, то купується окремо. Частіше за все це хрестоподібна стійка, бо вона легко складається та зручно транспортується. Мобільні цифрові піаніно важать набагато менше — до 10 кг. Звук цих пристроїв не такий глибокий, як у попередніх. Використовуючи такий інструмент, також варто подумати, як ви будете захищати клавіатуру від пилу, бо переносні моделі не мають кришки.

Міді-клавіатури

Електронні клавішні міді-клавіатуриЦі клавішні інструменти не є музичними пристроями в класичному розумінні. Вони використовуються для студійної роботи. Без комп’ютера та відповідного програмного забезпечення не створюють звуки. Коли ж вони підключені до додаткових пристроїв, то використовуються композиторами та саунд-дизайнерами для створення атмосферних ефектів, різних шумів і написання музики. Цей інструмент не для початківців. Користуватися ним можна не тільки в студії, а й дома.

Електроакордеон

З вигляду він нагадує свого не електронного попередника. Але завдяки заміні важких механічних комплектуючих, він набагато легший та має менші габарити. Також пристрій не потребує постійного налаштування, бо на нього не діють перепади температури. До більшості моделей можна підключити комп’ютер, щоби поновлювати тембри, оркестрові комбінації, змінювати звучання. Крім цього, є роз’єм для навушників.

Переваги купівлі в інтернет-магазині LaNota

Пропонуємо купити клавішні інструменти з доставкою в будь-яке місто України. Замовлення можна зробити до відділення Нової Пошти або вибрати кур’єрську доставку. Можлива оплата карткою, післяплата.

На сайті представлені виключно оригінальні товари. Співпрацюємо тільки з офіційними виробниками. Уся продукція має сертифікацію та необхідні супровідні документи.

Які різновиди клавішних інструментів є в інтернет-магазині LaNota?
MIDI-клавіатури, синтезатори, робочі станції, цифрові піаніно. Також наявні супутні товари: комбопідсилювачі для клавішних інстурментів, банкетки та стійки.
Які є основні технічні характеристики клавішних інструментів?
Кількість клавіш, молоточкова механіка, поліфонія (кількість голосів).
Які є переваги цифрових піаніно?
  • Невеликі вага та габарити для зручного транспортування.
  • Немає необхідності налаштування інструменту, що заощаджує кошти та час на пошуки спеціаліста.
  • Вбудований метроном допоможе розвинути почуття ритму.
Які є переваги купівлі в магазині LaNota?
Ми консультуємо безоплатно. У нас тільки сертифіковані товари, а також найвигідніші ціни.
Вгору