Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Синтезатор Yamaha PSR-SX900

Артикул 11075
В наявності

Флагманська Інструменти електромузичні станція нового рівня - PSR-SX

Компанія Yamaha встановлює нові стандарти звучання цифрових робочих станцій вищого класу. Зустрічайте PSR-SX900 - приголомшливий інструмент, ювелірно створений для форсування твоїх виступів і отримання максимального задоволення від гри!

Музика БЕЗ компромісів!

Музика дає нам безмежні можливості, і PSR-SX обладнана всім необхідним для того, щоб підтримати твої пригоди в світі безмежного творчості. Абсолютно перероблений призначений для користувача інтерфейс, нові призначаються функції, джойстик і Live контролери дозволяють тобі адаптувати під себе всі функції і звуки інструменту, незалежно від того, куди привело тебе твоє музичне подорож!

Великий сенсорний екран

PSR-SX900 оснащена кольоровим 7 ” сенсорним дисплеєм з оновленим графічним інтерфейсом для інтуїтивного і простого управління всіма функціями інструменту.

Джойстик для додавання динаміки твоєму виступу

Спеціальний джойстик дозволяє інтуїтивно керувати висотою звучання і функцією модуляції. Тепер ти зможеш легко виконувати швидкісні трелі, витягувати динамічні бенди і створювати вишукані деталізовані модуляції - і все це за допомогою єдиного, легко настроюється контролера!

Що призначаються функції

Під час виступу дуже важливо мати швидкий доступ до певних функцій інструменту. Вибирай потрібну функцію зі списку, щоб призначити її на одну з шести кнопок на передній панелі або ж на енкодери Live Control, педалі або на ярлики Home Shortcut, а потім миттєво використовуй їх одним дотиком!

Sub Output виходи

PSR-SX900 оснащена чотирма призначаються sub лінійними виходами, для того щоб ти зміг адаптувати своє звучання до різних ситуацій. Запускай басову лінію через окремий сабвуфер для глибокого і потужного низу або ж відправ окремі партії і ударні на зовнішню мікшерну консоль для максимально глибокої настройки твого звучання.

Функція Chord Looper

Зручна функція Chord Looper дозволяє записувати і відтворювати послідовність акордів, звільняючи твою ліву руку від цього обов'язку і відкриваючи нові можливості в аранжуванні і виразності твоїх виступів.

Так як акорди відтворюються зацикленість, тобі не потрібно постійно повторювати їх вручну - сфокусуйся на виконанні або будь-яких інших маніпуляціях з інструментом!

Плейлист і Реєстраційна Пам'ять

Плейлист це новий зручний спосіб для швидкого налаштування інструменту. Організовуй свої пресети з реєстраційної пам'яті в плейлистів і миттєво завантажуй їх під час виконання. Функція Playlist помітно полегшує організацію та завантаження твоїх пісень, незалежно від того, наскільки великий твій репертуар.

Вбудовані ефекти для мікрофона

 

Ти можеш автоматично призначити різноманітні ефекти вокальної гармонії (Vocal Harmony) на звучання твого голосу під час співу, або ж використовувати вокодер (Synth Vocoder) для об'єднання тембрів голосу і звучання синтезатора для отримання незвичайного роботизованого ефекту. Або ж перетвори свій самотній вокал в об'ємне хорове виконання, яке контролюється мелодією, що ти граєш. Твої можливості обмежені тільки твоєї фантазією!

Скидання секції стилю

Під час гри з автоакомпанементом ти можеш легко перескочити до початку такту натиснувши кнопку RESET / TAP TEMPO. Приголомшлива функція, яка ідеально підходить для співаючих музикантів або для виконання музики зі змінними розмірами.

Надихай і надихайся

PSR-SX ідеально підходить для створення нових пісень . У пам'яті інструменту ти знайдеш величезну кількість ритмічних шаблонів (або стилів) які охоплюють безліч музичних жанрів. Створюй інструментальний супровід для нових музичних ідей, а PSR-SX стане безцінним джерелом твого натхнення для композицій і аранжувань. Додай до цього приголомшливу бібліотеку з реалістичних і експресивних тембрів і ти зрозумієш, чому PSR-SX твій найважливіший музичний напарник!

Функція Style Assembly

Вбудовані стилі автоаккомпанемента складаються з безлічі інструментальних партій, таких як барабани, бас, гітара, піаніно і т.д. Функція Style Assembly дає можливість легко знаходити, прослуховувати і комбінувати ці партії незалежно від стилю, для створення твоїх власних унікальних акомпанементів!

Ідеальний інструмент для виступів!

Покращена FSB клавіатура

Клавіатура FSB відрізняється помітно поліпшеним комфортом при грі, завдяки підвищеному опору в момент натискання і збільшеному ходу клавіші. Вдосконалене будова клавіатури з налаштованими осями обертання дозволяють комфортно грати по всій площі клавіш, а модернізовані компоненти ефективно демпфують горизонтальне рух клавіші. Результат - неймовірно чуйна і динамічна клавіатура, яка максимально точно відтворює навіть найдрібніші деталі твого виконання!

Високоякісний лінійний вихід

Аудіовихід в PSR-SX був повністю перероблений і вдосконалений з акцентом на точну передачу звучання найвищої якості. Абсолютно новий ЦАП (цифро-аналоговий перетворювач) забезпечує деталізоване і чисте звучання у всьому частотному діапазоні. Тому ти можеш бути точно впевнений в тому, що PSR-SX зможе легко прорізати будь мікс!

надихає звучанням

Автентичні тембри

У пам'яті PSR-SX ти знайдеш приголомшливу всебічну колекцію автентичних тембрів, а безліч додаткових функцій дозволять тобі зіграти ще натуральніше і з вражаючою виразністю. PSR-SX900 має на борту значну бібліотеку з 1393 тембрів різних інструментів з усього світу і звукових ефектів.

Спеціальні динаміки для розширеного звукового поля

 

Діафрагма гучномовців в моделі PSR-SX900 виготовлена ​​з поліпропілену, завдяки чому вони відрізняються прекрасним відгуком та кришталево-чистим, неймовірно деталізованим звучанням. Особлива структура та геометрія діафрагми передає збалансоване і рівномірне звучання з широким охопленням. Тепер слухачі зможуть повністю насолодитися твоїм виступом, навіть при грі через вбудовану акустику.

Багатошарові партії клавіатури (Keyboard Parts)

В режимі самостійного виконання клавіатура має чотири партії / шару (Keyboard Parts): Left, Right 1, Right 2 and Right 3; і кожна з цих партій має власний тембр. Ти можеш комбінувати ці шари використовуючи кнопку PART ON / OFF, створюючи розкішні інструментальні мелодії і унікальні звукові текстури, прямо під час виступу!

Різноманітні стилі

Автоматичний акомпанемент і ритмічні малюнки (або ж Стилі) охоплюють безліч різних музичних жанрів, включаючи поп, джаз і багато інших, дають можливість відтворити звучання цілої музичної групи або навіть оркестру використовуючи всього одну руку.

Мультіпади - додай перчинку до свого виступу!

Мультіпади (Multi Pads) можуть бути використані для відтворення коротких відрізків ритмічних малюнків і мелодій, а також зациклених фрагментів (лупов). Використовуй їх для того, щоб урізноманітнити і посилити ефектність твого виконання.

Audio Link Multi Pad

Мультіпади можуть працювати не тільки з MIDI даними, але також дозволяють створювати унікальні звуки з використанням твоїх аудіофайлів (у форматі WAV) для відтворення під час виступів.

Можливість розширення тембрів і стилів

Спеціальні пакети розширень Voice & Style Expansion Packs дають тобі можливість доповнити бібліотеку PSR-SX900 додатковими інструментами та стилями з усього світу. Завантаж їх в інструмент для миттєвого доступу до нових автентичним звуків і ритмів, щоб розфарбувати свої виступи новими фарбами.

Програмне забезпечення Yamaha Expansion Manager дозволяє створювати індивідуальні набори розширень з різних бібліотек і використовує 400Мб вбудованої пам'яті інструменту. Ти навіть можеш створювати свої власні унікальні тембри, засновані на твоїй бібліотеці семплів!

 • Клавіатура : синтезаторного типу, 61 клавіша
 • Механіка : Типа Organ (FSB), Initial Touch
 • Тон-генератор : AWM Stereo Sampling
 • Поліфонія : 128 нот
 • Тембри : 1337 Voices + 56 Drum / SFX Kits, в тому числі 252 S.Art !, 54 Mega Voices, 31 Sweet! Voices, 87 Cool! Voices, 131 Live! Voices, 24 Organ Flutes!
 • Стилі : 525 (463 Pro Styles, 46 Session Styles, 10 DJ Styles, 6 Free Play)
 • секвенсор : 16 доріжок
 • Поділ клавіатури : Right 1, Right 2, Right 3, Left
 • Дисплей : 7 сенсорний кольоровий РК дисплей (800 х 480)
 • Композиції : 5 вбудованих, необмежену кількість при завантаженні з USB Flash
 • Ефекти : Reverb, Chorus, DSP, Insertion Effect, Master EQ, Master Compressor, Part EQ, арпеджиатор. Mic / Guitar ефекти: Noise Gate, Compressor, 3 Band EQ, Vocal Effect: 23
 • Пам'ять : 4 ГБ, (1 ГБ пам'яті розширення тембрів і стилів)
 • Пристрій зберігання : FlashROM, USB to Device
 • Метроном : 5 500, Tap Tempo
 • Система навчання : Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo
 • Транспонування : -12 0 +12
 • Аналогові виходи : Лінійний (R, L / L + R), Додатковий SUB (AUX) вихід (1,2 (L / L + R, R))
 • вихід для навушників : Так
 • Інтерфейси : AUX In, 2 входи для педалей сустейн / гучності (опція), мікрофонний / гітарний вхід
 • MIDI : In / Out
 • USB TO DEVICE : Так
 • USB TO HOST : Так
 • Аналогові входи : Mic / Guitar (1/4 джек з регулюванням gain), AUX IN (стерео 3,5 мм миниджек)
 • Акустика : (13см + 2,5 см) x 2, (15Вт + 10Вт) x 2
 • Контролери : 2 призначуваних поворотних контролера, джойстик: висота тону, модуляція, Multi PADs
 • Розміри : 1017 x 139 x 431 мм
 • Вага : 11,5 кг
 • Додатково : USB Audio Recorder (до 80 хв / пісня, WAV: 44.1кГц / 16-біт, стерео; .mp3: 44.1кГц, 128/256 / 320кб / с, моно / стерео), USB Audio Player (.wav / .mp3), функції Vocal cancel, Time Stretch, Pitch Shift
 • Додатково : USB відеовихід (за допомогою опціонального USB display адаптера)
 • Додатково : Вбудований Bluetooth аудіо інтерфейс
 • Виробництво : Індонезія
 • Гарантія : 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Харчування : Мережевий адаптер PA-300
Тип Синтезатор
Бренд Yamaha
Кількість клавіш
61
Рівень Професійний
Тип механіки
Динамічна
Поліфонія
128
Система навчання Є
Автоакомпанемент
Є
Чутливість клавіатури до швидкості натискання
Є
Кількість тембрів 1367
Оснащення Вхід на мікрофон, Вихід на навушники, USB інтерфейс, MIDI інтерфейс, Дисплей
Колір Чорний
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
92 499 грн/шт.
95 409 грн/шт.
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
В кредит
Замовити швидко

 Нова пошта;

 Нова пошта;

 Укрпошта;

 Автолюкс;

Накладений платіж;

Перерахунок на карту банку;

Офіційна гарантія від виробника;

Підтримка клієнта на всіх етапах замовлення;

 

Консультації та замовлення:

0 800 334 750      безкоштовно з усіх телефонів України

073 558 04 04      за тарифами оператора

095 558 04 04      за тарифами оператора

098 558 04 04      за тарифами оператора

095 558 04 04

 

Email: info@lanota.com.ua

Замовлення через кошик приймаємо цілодобово і без вихідних!

 

Вгору