Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Ableton

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Ableton AG - німецька компанія з музичного програмного забезпечення, яка виробляє та розповсюджує програму виробництва та виконання Ableton Live та колекцію відповідних інструментів та бібліотек зразків, а також власний апаратний контролер Ableton Push

Музичне обладнання для сучасних ді-джеїв, музикантів, звукорежисерів уявити собі без використання програмного забезпечення неможливо. Повний функціонал музична техніка розкриває тільки в інтеграції з комп'ютерними програмами.

Компанія Ableton вже більше десятка років пропонує кожному музиканту надійні пакети програмного забезпечення, де реалізується повний комплекс інструментів, які необхідні для успішної роботи.

Невелика історія успіху компанії Ableton

На порозі третього тисячоліття, а саме в 1999 році, програміст і одночасно музикант Герхард бельси разом зі своїм другом Берндом Роггендофом заснували фірму Ableton. Рід їх занять визначили розвиток компанії. Двоє друзів зайнялися розробкою професійного ПО для музикантів, ді-джеїв та просто всіх, хто цікавиться і захоплюється електронною музикою і використовують музичне обладнання.

Уже в 2006 році філія компанії був відкритий в США. На території Європи і Америці існують спеціальні центри, сертифіковані брендом Ableton. У них надається можливість кожному бажаючому навчитися азам роботи на програмах, вивчити основні принципи створення музики і роботи з допомогою ПО з музичними інструментами.

Першу програму Ableton Live фірма випустила в 2001 році і з тих пір саме це ПО стало наріжним каменем діяльності, постійно вдосконалюючись та виходячи на новий рівень роботи.

Розгорнути
Вгору