Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

AKAI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Що таке Akai або Akai Electric Company, Ltd? У недавньому минулому ця японська компанія була добре відома як виробник споживчої електроніки і аудіосистем. Компанія Akai, народжена в далекому 1929 році, має багату історію. Основна маса продукції, що випускається їй апаратури - це звуковідтворююча техніка.  
У 1985 році фірма AKAI згорнула виробництво магнітофонів. Одночасно вона спробувала налагодити співпрацю з MITSIBISHI. І в цьому був великий сенс.   AKAI   і MITSIBISHI об'єднали свої інженерні відділи. Саме за рахунок цього була зроблена спроба підвищити якість техніки. Співпраця обіцяло певну удачу. Вся техніка виходила під маркою A & D.
Економічна криза 1997-1998 років в Азії підірвав економіку Японії і серйозно позначився на розвитку Akai. Виробництво звукозаписної апаратури високого класу було практично зупинено. В результаті замість цього під колись легендарним брендом почали випускати примітивні магнітоли і телевізори, касетні програвачі та вкрай ненадійні відеоплеєри.  
Вся ця техніка не мала до Akai ні найменшого відношення. Репутація виробника стала падати. Ось так в 2004 році в компанію прийшло банкрутство. Ось так після банкрутства товарний знак «AKAI» купила Grande Group of Hong Kong, яка також є власником товарних знаків «Nakamichi», «Sansui».  
Для споживачів Akai - це відомий виробник. Адже компанія в нашій країні також представляє професійну і споживчу електроніку під товарним знаком AKAI. Це техніка японського якості за доступними для споживача цінами.  

 

Розгорнути
Вгору