Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Alhambra

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

З першого моменту заснування бренду Alhambra, була закладена концепція поєднання високого рівня майстерності з новітніми технологіями для створення найкращих та найякісніших інструментів. Саме Alhambra володіє заслуженою репутацією у всьому світі як виробника неперевершеної продукції. Всі інструменти бренду Alhambra славиться своїми традиціями і широким спектром ручної роботи, на кожній стадії виробництва.

Репутація бренду залишається бездоганною, а кожен новий інструмент – як довгоочікувана дитина, народжена у величезній любові до музики і повазі до істинної майстерності. Кожна гітара отримує унікальний серійний номер, що дозволяє її ідентифікувати навіть через багато років.

Гітари, що відрізняються цільною верхньою декою і особливою «іспанською п'ятою», виготовляються тільки в Іспанії з твердих порід дерева, яке, після ретельного аналізу, вибираються прямо на місці вирубки. На спеціально відведеній території деревина природним чином висушується і на якийсь час залишається в спокої, після чого обробляється із застосуванням сучасних технологій. Далі виготовляються окремі деталі інструменту, які потім збираються, покриваються лаком і ретельно поліруються. У фіналі кожен інструмент перевіряється на якість, індивідуально налаштовується і проходить тестування звучання.

В асортименті компанії – різні види унікальних гітар:

  • класичні
  • фламенко
  • акустичні та електроакустичні
  • традиційні.

Під брендом Alhambra випускаються як гітари, на яких буде зручно грати новачкам, так і більш складні професійні інструменти. Майстри виготовляють як правосторонні, так і лівосторонні моделі, в асортименті також представлені гітари спеціальних розмірів і форм.

Варто відзначити, що компанія займає активну соціальну позицію і бере участь в програмах з охорони навколишнього середовища. Тому кожен, д ля кого важлива «екологічність бренду», може звернути увагу на вироби Alhambra.

Розгорнути
Вгору