Open chat!
Працюємо для Перемоги! Ціни можуть бути змінені у зв'язку з нестабільною ситуаціїю в країні!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Alvarez

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Незважаючи на американське походження, бренд Alvarez можна з упевненістю назвати міжнародним. Компанію очолює талановитий японський майстер Кадзуо Яірі, який, власне, і задав високу «планку» звучання і зовнішньої досконалості виготовлюваних інструментів. Зараз преміум-гітати від Alvarez випускаються під маркою Yairi.

Кадзуо Яірі, продовжуючи сімейну традицію виготовлення музичних інструментів і наполягаючи на тому, що гітари можуть бути творами мистецтва, використовує деревину, висушену природним чином за багато років, і унікальні технології, багаторазово перевірені часом. Поштучні гітари ручної роботи Yairi виробляються в Японії, а якісні інструменти так званого масового попиту виготовляються в Китаї, однак великий майстер приділяє час контролю якості та виробничого процесу.

«Козирна карта» бренду

В якості найбільш цінного і незмінного козиря Alvarez експерти називають те, що виробник пропонує набагато більшу якість, ніж очікується від гітар певного цінового діапазону. Тому не дивно, що інструменти цього бренду широко використовуються як для домашньої гри у вузьких компаніях, так і для виступів на «квартирниках» і на величезних сценах.

Гітарам Alvarez віддали перевагу такі знаменитості, як Ані Ді Франко, Девін Таунсенд, Боб Вейр і інші музиканти. Вони переконані в тому, що інструменти цього бренду – поза конкуренцією по зручності і високій якості звучання.

Розгорнути
Вгору