Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

ART

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Компанія   ART Pro Audio   (або просто ART) була створена в 1984 році командою музикантів, інженерів, звукорежисерів і ентузіастів звукозапису, колишніх до цього співробітниками   MXR Corporation.   Співробітники ART Pro Audio брали безпосередню участь в розробці легендарного обладнання   MXR Phase 90, MXR Flanger і MXR 175 Rackmount Delay . Свій неперевершений досвід і ентузіазм вони з великим успіхом застосували на новому місці.

З моменту свого створення головною метою компанії було створення інноваційної аудіо продукції за доступними цінами з урахуванням потреб професійних музикантів і любителів музики. Однією з особливостей компанії, можна сказати, її фішкою, є створення повної лінійки лампових передпідсилювачів і компресорів, які забезпечують неперевершене тепло, тон і характер звучання музичних творів, забезпечуючи при цьому екстремально низький рівень шумів і нелінійних спотворень. Створена компанією серія графічних еквалайзерів покаже Вам де саме може виникнути зворотний зв'язок, а повний набір невеликих і корисних інструментів, призначених для сцени, професійної або аматорської студії забезпечує неперевершену якість звучання, універсальність і надійність в роботі. У нічних клубах, концертних залах, студіях звукозапису, репетиційних залах і в будь-яких інших умовах продукція компанії ART завоювала популярність у любителів музики в усьому світі. Багата історія компанії відображає справжню відданість і пристрасть до музики і творчого процесу.

Компанія ART пропонує любителям музики і професіоналам величезна кількість пристроїв, покликаних задовольнити їхні потреби, забезпечуючи при цьому неперевершена якість звуку за значно нижчими цінами. Аксесуари та всілякі комплектуючі для студій звукозапису, акустичні процесори і мікшерні пульти, директ-бокси і кросовери, компресори та перетворювачі, підсилювачі і підсилювачі потужності, еквалайзери і сплітери - це далеко не повний перелік продуктів компанії.

В асортименті продукції компанії також є чотириста моделей звукових процесорів, які включають в себе графічні зрівнювачі, різні аудіо утиліти і цифрові системи розподілу звуку. А мікрофонні попередні і процесори компанії ART, що відрізняються високою якістю обробки інструментального сигналу, чіткістю, м'якістю і тональністю звуку користуються у професіоналів і любителів особливим попитом.

Інновації, прийнятний рівень цін і найвища якість - ось головні гасла і напрямки діяльності компанії впродовж двадцяти років її діяльності, дозволили швидко набрати і постійно підтримувати популярність і визнання клієнтів у всьому світі. Компанія вдячна мільйонам своїх користувачів і шанувальникам за підтримку і лояльність.

 

Розгорнути
Вгору