Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

ASUS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Назва компанії ASUS походить від слова Pegasus (Пегас) – так звали крилатого коня з давньогрецької міфології, що символізує мудрість та знання, тому бренд ASUS втілює в собі силу, дух творчості та чистоту цієї істоти. З кожним новим продуктом компанії ASUS підкоряються нові вершини.

За останні десятиліття тайванська індустрія інформаційних технологій пережила величезне зростання, висунувши цю країну до лідерів глобального ринку. Одним з локомотивів зростання стала компанія ASUS, утворена як виробник материнських плат з мінімальною кількістю співробітників, а зараз налічує понад 17 тисяч осіб персоналу по всьому світу. ASUS випускає продукти майже у всіх галузях, що належать до категорії ІТ: комп'ютерні компоненти та периферійні пристрої, ноутбуки, планшетні комп'ютери, сервери та смартфони.

Секретом успіху ASUS є прагнення інновацій. Серед революційних продуктів компанії можна відзначити смартфон PadFone, який підкорив публіку на виставці Computex 2011, а також гібридні мобільні рішення TAICHI і Transformer Book, що послідували за ним.

ASUS TAICHI - це унікальний ультрабук з двостороннім мультисенсорним дисплеєм, який можна використовувати як ноутбук, і як планшет в залежності від положення дисплея. Ті ж два режими роботи пропонує Transformer Book, але перемикання між ними здійснюється шляхом від'єднання його дисплея від клавіатурного модуля.
Лінійку інноваційних рішень ASUS доповнює серія планшетів з операційною системою Windows RT і 8, які пропонують всю функціональність, необхідну користувачам в еру хмарних обчислень, що настає зараз.

Інноваційність - секрет успіху компанії серед споживачів, як і серед фахівців, які відзначили продукти ASUS безліччю захоплених відгуків (4368 нагород від спеціалізованих ЗМІ та організацій в одному лише 2015 році). Про розвиток бренду, що триває, говорять цифри: з кожним роком ASUS збільшує поставки ноутбуків, а дохід компанії в 2015 році склав 14 мільярдів доларів США.

Будучи однією з найбільш шанованих компаній у світі за версією журналу Fortune, ASUS пропонує широку лінійку продуктів для комфортного цифрового життя сьогодні та в майбутньому, включаючи роботів Zenbo, смартфони ZenFone, ультрабуки ZenBook, високоякісні комп'ютерні компоненти та периферію, а також інноваційні рішення речей", віртуальної та доповненої реальності. У 2017 році продукти ASUS здобули 4 511 нагород, а оборот компанії, що налічує понад 16 тисяч співробітників та понад 5 тисяч висококласних розробників по всьому світу, становив 13 мільярдів доларів США.

Розгорнути
Вгору