Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

AUDIX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Американська компанія AUDIX була заснована в 1984 році в Роузвуд Сіті, штат Каліфорнія двома партнерами: Фредом Біге та Кліффом Кеслом. У 1991 році штаб-квартира була перенесена до Орегону. AUDIX є живим прикладом того, які результати може дати далекоглядність і новаторство, завзятість і працю, помножені на уяву і пристрасть. На сьогоднішній день AUDIX є однією з найбільш відомих та популярних компаній з виробництва мікрофонів та радіосистем. Завдяки своїм інноваційним рішенням, відзначеним нагородами та міжнародними преміями, компанія постійно підвищує рівень якості приладів у секторі професійного аудіо обладнання.

Мікрофони, створені працювати
У той час, коли багато компаній виявляють тенденцію до здешевлення своєї продукції за рахунок перенесення виробничих потужностей у регіони з дешевшою робочою силою, AUDIX концентрує свої зусилля на об'єднанні виробництва з науково-дослідним комплексом, автоматизацією та комп'ютерним управлінням. Такий підхід дозволяє не лише контролювати якість продукції на всіх стадіях виробництва, а й без проблем впроваджувати нові матеріали та технології. Оскільки перетворення акустичних звукових хвиль на електричні коливання – процес комплексний і досить складний, розробники
AUDIX завжди прагнуть до простих і елегантних рішень, що знайшли своє застосування в легендарних ОМ-, D- та Micro-серіях, інструментальних мікрофонах i-5, SCX-25A, FireBall™.

"Performance is Everything"
Цей слоган відбиває сутність AUDIX. Коли виконавець виходить на сцену, мікрофони AUDIX стають частиною виступу; Коли звукоінженер починає запис у студії, мікрофони AUDIX стають частиною його творчого мислення. Компанія вдячна всім, хто використовує мікрофони AUDIX, і сподівається, що кожен мікрофон відображає в собі досвід його розробників і бажання створювати найкращу продукцію для Вас.

Розгорнути
Вгору