Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Pearl River

 Купляючи музичний інструмент, такий як рояль, піаніно чи цифрове фортепіано ми, як правило, дивимося на красивий логотип бренду не задаючись питанням, а що саме стоїть за цим відомим і шанованим логотипом? Ми вже звикли до того, що навіть найвідоміші бренди виробляють власну продукцію на виробничих потужностях в Китаї, або розміщують свої закази на існуючих виробничих потужностях китайських фабрик. 
     Китайський бренд Pearl River зарекомендував себе як виробник музичних інструментів найвищого рівня (перш за все акустичних роялів, акустичних піаніно та цифрових фортепіано) під власним брендом. Проте, мало хто замислюється над тим, де саме, на якій фабриці, руки майстрів якої фірми зробили для вас неперевершений  музичний інструмент під відомим європейським логотипом? Так, і це не є секретом, відомі європейські та американські виробники акустичних роялів та піаніно розміщують замовлення на виробництво своїх музичних інструментів на фабриці Pearl River у Китаї. 

 Виробничі потужності фабрики Pearl River – наймасштабніші у Китаї та мають при цьому найсучасніше обладнання для виробництва роялів та піаніно.

Pearl River piano Group – є найпотужнішим виробником фортепіано У Китаї. Вона виробляє більше музичних інструментів у рік ніж будь яка інша фабрика. Компанія була заснована в 1956 році і зараз спроможна виробляти до 100000 фортепіано на рік. Ці музичні інструменти експортуються у більш ніж 80 країн світу.
      В 1998 році Pearl River стала першою фабрикою фортепіано в Китаї, яка отримала сертифікат від Міжнародної асоціації стандартів ISO 9001 на всю лінійку роялів та піаніно, включно на всі частини та комплектуючи. Сертифікат ISO 9001 видається незалежною аудиторською організацією після тривалого аудиту систем якості, починаючи від закупівлі сировини до виробничих систем, процедур зборки, обробки та обслуговування клієнтів. Компанія Pearl River нещодавно отримала також сертифікат ISO 14001 - аналогічний стандарт, але в сфері екологічних стандартів. Pearl River -  перший китайський виробник, який отримав даний сертифікат.
     На сьогоднішній день, відповідаючи на новітні виклики та тенденції в світі музичної індустрії, компанія Pearl River випускає широкий асортимент цифрових фортепіано та роялів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору