|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУСТИЧНА СИСТЕМА YAMAHA NS-P350 BLACK
| ВСТАНОВЛЕННЯ АКУСТИКИ | |
| Місце встановлення | стіна, полка |
| ДИНАМІКИ | |
| ВЧ динамік | 1 х 30 мм, алюмінієвий купол |
| Кількість динаміків | 3 |
| НЧ динамік | 2 х 130 мм, з конічними дифузорами |
| ЗАГАЛЬНЕ | |
| Акустичне оформлення | відкритий (фазоінвертор) |
| Вага | 4.8 кг (фронтальні АС), 6.3 кг (центральна АС) |
| Кольорова група | Чорний лак |
| Країна (Головний офіс) | Японія |
| Мін. Частота відтворення | 57 Гц |
| Макс. Частота відтворення | 45 кГц |
| Опис | Полична, настінна, фазоінверторного типу |
| Серія | YAMAHA NS |
| Склад комплекту | 3 колонки |
| Тип акустичної системи | Полична акустика, настінна акустика |
| Точний колір | Чорний лак |
| Чутливість | 88 дБ |
| КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ | |
| Конструктивні особливості | фазоінвертор, рупорного типу |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу | дерево/MDF |
| Оздоблення корпусу | рояльний лак |
| ПОТУЖНІСТЬ | |
| Мінімальна потужність підсилювача | 100 Вт на канал |
| Максимальна потужність підсилювача | 200 Вт на канал |
| РОЗ'ЄМИ | |
| Вхідні роз'єми | гвинтовий |
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Кількість смуг | 2 |
| Макс. вхідний опір | 6 Ом |
| Макс. звуковий тиск | 2,8 кГц, 3 кГц |
| ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Висота колонки | 320 мм |
| Глибина колонки | 210 мм |
| Ширина колонки | 190 мм |


