Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Adam Audio

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

ADAM Audio - це компанія-виробник акустичних систем для професійного застосування, яка була заснована в 1999 році в Берліні фізиком Клаусом Хайнцом і інженером-електриком Роландом Стенц. В багатий асортимент компанії включені як монітори ближнього і далекого поля, так і акустика для домашніх систем, включаючи сабвуфери.

Основу успіху компанії заклала розробка Клаусом Хайнцом високочастотного випромінювача ART на основі винайденого в шістдесятих роках перетворювача руху повітря. Ідея полягала в тому, щоб відтворювати звук не з допомогою діафрагми поршневого типу, як це зроблено в більшості наявних у продажу гучномовців, а з використанням гофрованої діафрагми, яка здатна переміщати повітря в 4 рази швидше, ніж сама рухається.

Використання сучасних матеріалів, таких як рідкоземельні магніти і високоміцна фольга для діафрагми дали можливість зробити випромінювач з новою геометрією, і всі подальші розробки проводилися з урахуванням цих нових концепцій. Вони привели до високої надійності розроблюваних компонентів, чудовим характеристикам випромінювання звуку, низького рівня спотворень і високу ефективність. На сьогоднішній день це все ще найважливіша розробка, яка використовується в багатьох продуктах під брендом ADAM, і вона доповнена і доповнюється багатьма іншими авторськими новаторськими технологіями.

Розгорнути
Вгору