Open chat!
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Мікшерні пульти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше cпочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Мікшерні пульти — сучасне обладнання для студій звукозапису

Пульт мікшерний на lanota.com.uaМікшерні пульти — це пристрої, які використовуються для обробки, контролю, зведення та корекції звукових сигналів. Вони потрапляють до мікшера з різних джерел звуку та сумуються в ньому для декількох або одного виходу. У нашому інтернет-магазині пристрої представлені багатьма моделями з різними технічними характеристиками. Найпросунутіші пульти оснащені еквалайзерами, фільтрами та процесорами ефектів.

Що таке мікшерний пульт: характеристики

Мікшери — незамінне обладнання на концертах та у студіях звукозапису. Ними користуються діджеї та звукорежисери. Рекомендуємо вибирати ці музичні пристрої за такими параметрами:

  • Види каналів. Входи поділяються на мікрофонні та лінійні, які в свою чергу можуть бути балансними та небалансними. Найширше у професійній діяльності використовується балансний. Таке підключення зменшує шуми та небажані електромагнітні перешкоди.

  • Кількість вхідних і вихідних каналів. Оскільки головне завдання мікшера — приймання сигналів із різних джерел та їхнє зведення, то чим більше буде каналів, тим краще. Якщо ви вибрали модель з великою кількістю, то подбайте, щоб обладнання мало також функцію їхнього групування. Так ви зможете керувати кількома каналами одночасно.

  • Наявність еквалайзера. Базові моделі зазвичай мають дво- та трисмугові еквалайзери з параметричною серединою. Це дає змогу робити тошніші налаштування тембру. Професійні цифрові пульти оснащуються багатосмуговими еквалайзерами з ідеальними налаштуваннями звуку.

  • Наявність аудіоінтерфейсу USB. За допомогою цього параметру можна напряму підключати комп'ютер.

Окрім цього, також важливе значення має різновид: аналоговий або цифровий.

Які мікшерні пульти бувають

Мікшери на LaNotaЗа типом живлення мікшери поділяють на активні та пасивні. Останні зараз дуже рідкісні. Це ді-бокси, які використовуються для студійної та сценічної комутації. Їхній головний плюс в тому, що вони можуть працювати без джерела живлення.

Сучасні моделі пультів здебільшого активні. Вони оснащуються вбудованими передпідсилювачами, тому працють навіть із дуже слабкими сигналами. Крім цього, активні мікшери зазвичай мають вбудований процесор ефектів звучання, маршрутизатор каналів і купу інших корисних функцій. Від їхньої кількості, звичайно, залежать і ціни мікшерних пультів.

Єдиним недоліком активних моделей можна вважати їхню громіздкість. Найпросунутіші варіанти з вбудованим підсилювачем звуком та великою кількістю опцій можуть потребувати багато довгих кабелів для підключення інших пристроїв через те, що вони займають багато простору і, скоріше за все, будуть стояти на одному місці.

Виробники також пропонують переносні моделі з невеликою та середньою кількістю функцій. Вони зручні для частих переїздів з концертами або різноманітних вуличних заходів. Можуть мати вбудований підсилювач звуку.

Аналоговий

Пристрої мають такі переваги:

  • повністю відсутня затримка сигналу;

  • просте та зручне керування;

  • простий сервіс та обслуговування;

  • дуже великий ресурс роботи;

  • проста комутація.

Професіонали вважають аналогову обробку сигналу якіснішою.

Цифровий

Оскільки в цьому обладнанні обробка сигналу подвійна, тобто у цифру та назад, воно програє аналоговому в якості обробки. Але цифрові пульти також мають свої плюси. Пристрої повністю автоматизовані, оснащені процесорами, мають прекрасні комутаційні можливості та динамічний розподіл ресурсів.

У нашому інтернет-магазині ви без проблем зможете купити мікшерний пульт, який ідеально підійде під завдання та напрям вашої діяльності.

Вгору