Як вибрати автономну акустичну систему?

Портативна акустика дає можливість слухати музику у місцях, де немає стаціонарного електроживлення. З такими пристроями можна відпочивати на природі та влаштовувати невеликі дискотеки. Велика різноманітність на ринку моделей цих музичних гаджетів створює проблему вибору. Щоб мобільна колонка приносила лише радість, її потрібно правильно підібрати. А запорука грамотного вибору – наявність необхідної інформації про товар. Тому пропонуємо познайомитися з цією бездротовою системою ближче.

Особливості переносної акустики

Мобильные колонки - 1-m.com.ua

Ця акустична техніка представлена моно- та стереофонічними різновидами. Останні вирізняються об'ємним звучанням. Монофонічні системи коштують дешевше. В ідеалі портативної акустики число динаміків має збігатися з кількістю смуг. Інакше якість звучання буде невисокою. Не менше 10 кГц — така верхня межа діапазону частот повинна мати автономну колонку, яка видає якісний звук.

Потужність колонок

Потужність акустики для вулиці це важливий параметр, від якого залежить її гучність. Випускаються моделі, динаміки яких видають лише 1,5-2,0 Ватта. Трапляються апарати, які здатні видавати 10-30 і більше 100 Ватт. За цією характеристикою пересувні акустичні системи вибираються, виходячи з особистої переваги. Хтось любить гучну музику, а інші віддають перевагу тихій. Слід врахувати, що прослуховування музики на максимальній гучності часто призводить до зниження якості звуку.

Рівень автономності мобільної акустики

Цей параметр цього різновиду портативного звукового обладнання залежить від ємності акумулятора. Деякі моделі укомплектовані батареями на 1500-2000 мАг. Такі пристрої здатні працювати безперервно близько 6-8 годин, залежно від конкретної моделі. Апарати, які оснащені акумуляторами на 10000 і більше мач також присутні в каталогах інтернет-магазинів та на полицях стаціонарних торгових майданчиків. Але вартість таких колонок суттєво вища.

Захищеність пристроїв від впливу зовнішніх факторів

Важливим аспектом є рівень захисту даних музичних пристроїв, що заряджаються, від води, пилу і бруду. При виборі конкретної моделі цих акустичних аксесуарів слід враховувати передбачувані умови використання.

Наприклад, якщо ви плануєте часто брати колонку в далекі піші походи, потрібно вибрати найбільш захищену модель. На такому пристрої можна побачити позначення IP67, яке говорить про високий рівень захисту від пилу та здатність витримувати недовге опускання у воду. Високий рівень захисту тягне за собою помітне збільшення вартості пристрою.

Для прослуховування музики в комфортніших умовах цілком підійде модель, захист якої відповідає маркуванню IP44. Переносна колонка з такими захисними характеристиками може безболісно переносити попадання на неї водяної мряки та пилу з діаметром частинок приблизно 1 мм.

Наявність роз'ємів для підключення інших пристроїв

Чим більше різновидів гнізд є на колонці, тим краще. Хороша модель автономної акустики обов'язково оснащена USB гніздом для підключення різних гаджетів. Дуже зручно, коли такий пристрій має гніздо для карт SD. Цей носій інформації дозволяє мати при собі безліч пісень та інших треків. Вкрай бажано, щоб портативна акустика мала гніздо під штекер mini-jack 3,5 мм. Цей роз'єм дозволяє підключати до акустичних систем навушники та інші гаджети.

Переваги мобільних колонок

Очевидними та головними перевагами переносних акустичних систем можна назвати їхню компактність, а також невелику вагу. Але ці компактні музичні пристрої мають інші істотні переваги:

 • зручність у використанні;
 • стійкість до вібраційних навантажень;
 • здатність взаємодіяти з різними гаджетами через Bluetooth;
 • суттєва автономність;
 • здатність функціонувати за різної температури;
 • можливість використання у екстремальних умовах.

До переліку переваг даної мобільної апаратури також потрібно включити і додаткові функції, які є у багатьох моделей колонок для вуличного використання. Функціонал цієї акустики може включати вбудований радіоприймач, який працює в діапазоні FM частот, а також:

 • будильник;
 • планувальник часу;
 • вбудований мікрофон.

Досить корисна опція - багатосмуговий еквалайзер, який дозволяє настроювати оптимальне за частотами звучання композицій.

Комплектація переносної акустики

Цей аспект також є важливим і є критерієм вибору автономних акустичних пристроїв. Залежно від конкретної моделі, варіант поставки може значно відрізнятися. Зазвичай це звукове обладнання має у своєму комплекті:

 • пульт дистанційного управління;
 • бездротовий або дротовий мікрофон;
 • кабель живлення;
 • ремінь для перенесення;
 • шнур "miniJack-miniJack".

У комплект окремих моделей музичних портативних пристроїв цього різновиду можуть входити інші позиції.

Вибір мобільної акустики в інтернет-магазині LaNota

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент автономних акустичних систем із різними характеристиками. У каталозі представлені високоякісні портативні колонки від найкращих торгових марок, до яких входять JBL, Sven, Sony, DreamWave та ін. Головною перевагою придбання даної продукції в інтернет-магазині LaNota.com.ua є привабливі ціни.

Досвідчені менеджери нададуть усю потрібну інформацію та допоможуть підібрати оптимальну за вартістю, характеристиками та функціоналом модель портативної акустики. Крім того, ви можете купити у нас навушники, підсилювачі потужності, мікрофони, пульти мікшера і багато інших товарів цієї категорії.

Переваги придбання продукції в нашому магазині включають комфортні способи оплати та швидку доставку замовлень найкращими поштовими службами України.