Як обрати стійку для акустичних систем?

Акустичні системи при правильному використанні встановлюються на спеціальні стійки. Одні стійки виготовлені строго під певні колонки, а інші досить універсальні. Тому вибір відповідного аксесуара варто робити з урахуванням моделі самої системи.

 

Види стійок для акустичних систем

Всі представлені на сайті стійки можна розділити на кілька основних категорій:

  • підлогові;
  • настінні кріплення;
  • штанги для сателітів.

Підлогові стійки являють собою дуже міцні і стійкі металеві конструкції з регульованою висотою. Часто їх виготовляють зі сталі, рідше — з алюмінію. Як правило, підстава стійки виконано у вигляді Триноги з подвійним кріпленням ніжок для додаткової стійкості. Однак, можна зустріти моделі і з круглою підставкою. Як, наприклад, стійка Konig & Meyer 26735-000-55 з неймовірно стійкою основою з чавуну.

Настінні тримачі також виготовляють з металу, а кут їх нахилу і розворот можна регулювати. Вони часто використовуються в невеликих за розміром приміщеннях, де важливо заощадити максимум простору. Такі тримачі також забезпечують надійну установку акустичних систем, проте підходять далеко не для всіх моделей.

Штанги призначені для установки сателітів над сабвуферами. Вони мають металеву конструкцію і велика частина з них регулюється по висоті.

Незалежно від того, який тип стійки вам потрібен, при виборі необхідно звертати увагу на такі ключові параметри, як максимально допустима вага системи і спосіб кріплення (вид різьблення або Діаметр отвору, а у випадку з настінними тримачами ще й розміри колонки). Якщо ви помилитеся з типом кріплення, то модель просто доведеться замінити. Тоді як помилка з максимально допустимою вагою для стійки може привести до падіння акустичної системи і втрати дорогого обладнання.

При виборі стійки звертайте увагу на надійність всіх кріплень і підставки (якщо є), якість затискачів і загальну стійкість конструкції. Так ви зможете захистити себе від незапланованих розтрат і забезпечите збереження акустичної системи.

 

Стійки для акустичних систем в онлайн-гіпермаркеті Notka.com.ua

На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете великий вибір різних стійок і штативів. Всі товари мають високу якість і прослужать вам довгі роки при правильній експлуатації.

Якщо ви не знаєте, яка стійка підійде під вашу акустичну систему, ви завжди можете проконсультуватися з нашими менеджерами. Вони обов'язково підберуть оптимальну модель, а також розкажуть вам про діючі в магазині знижки та акції.

При оформленні замовлення ви можете вибрати найбільш зручний для вас спосіб його оплати. А ми доставимо Вашу покупку по всій Україні в найкоротші терміни.