Як обрати електронні барабани?

У сучасному світі технології стрімко розвиваються. Індустрія музичних інструментів не стоїть осторонь, тому сьогодні все більше акустичних інструментів можна зустріти в альтернативному форматі. Таким прикладом є електронна ударна установка, яка в деяких сенсах може скласти конкуренцію своєму акустичному аналогу.

У чому переваги електронних барабанів?

Перед придбанням електронної барабанної установки варто ознайомитися з її основними відмінностями від традиційного варіанту:

  • Звук формується в спеціальному модулі. Багато виробників створюють семпли акустичних барабанів, при цьому об'єднуючи кілька інструментів в один. Завдяки великій кількості варіантів, звучання завжди можна підлаштувати під різні музичні стилі. Крім того, можна домогтися цікавих і оригінальних ефектів.
  • Електронні барабани відрізняються компактністю. Їх без особливих зусиль можна розмістити в невеликій кімнаті або студії, в будь-який момент зібрати і розібрати. А більшість моделей поміщається в одну сумку, що робить транспортування цього інструменту неймовірно зручною в порівнянні з акустичним.
  • Замість традиційних пластиків використовується гума або сітка. Завдяки цьому удари виходять практично безшумними, що робить інструмент відмінним варіантом для занять вдома. Граючи в навушниках, ви зможете насолоджуватися відмінним звуком, а ваші сусіди будуть спокійні.
  • При грі в панораму можна завжди регулювати рівень вихідного сигналу на мікшері, а значить іншим учасникам групи не доведеться підлаштовуватися під барабани.
  • При записі в студії інструмент не потрібно підзвучувати, що значно економить час, а відповідно і гроші. Крім того, дещо спрощується процес зведення.

Яка ціна електронних ударних установок?

Ціна електронних барабанів дуже сильно залежить від виробника і можливостей інструменту. Дитячі моделі, призначені для першого знайомства зі світом ударних інструментів. Ціна  професійних установок може досягати десятків тисяч.

Які бренди електронних ударних установок є в інтернет-магазині Notka?

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені якісні інструменти від таких світових виробників, як Alesis, Roland, Yamaha, Medeli, CARLSBRO, Behringer, DDrum, Millenium, DB Percussion і багатьох інших ціна інструменту залежить як від бренду, так і від якості семплів і вбудованих функцій. Якщо ви хочете купити електронні барабани, але вам важко визначитися з моделлю, наші онлайн-консультанти з радістю дадуть вам пораду, допоможуть з вибором і дадуть відповідь на всі питання.